Piramida

kategoria: Ćwiczenia na szybkie czytanie | 1 komentarz

Wiodąc wzrokiem z góry na dół wzdłuż strzałki, postaraj się przeczytać wyrazy. Chwila, w której będziesz musiał zerknąć na bok, aby zauważyć litery, wyznaczy Twoje pole widzenia.

Wszystkie przedstawione ćwiczenia służą poszerzeniu pola widzenia. Kiedy uda Ci się już obejmować wzrokiem większą partię tekstu niż zaledwie kilka wyrazów, zacznij również ćwiczyć swoją koncentrację. Szerokie pole widzenia i skupienie są niezbędne do szybkiego czytania.

Polecamy również lekturę tych poradników (na stronie znajdziesz również darmowe fragmenty)

Praktyczny Kurs Szybkiego Czytania

Jak dzięki kursowi szybkiego czytania szybciej zdobyć wiedzę potrzebną do osiągnięcia sukcesu?

Już niedługo możesz zacząć czytać dużo szybciej i dzięki temu zdobyć więcej wiedzy potrzebnej Ci do osiągnięcia sukcesu i zrealizowania swoich celów.

Chcesz się rozwijać, ale nie masz na to czasu? Potrzeba Ci jeszcze wiele wiedzy, aby spełnić swoje marzenia, a tymczasem nie masz kiedy nawet przeczytać jednej książki w miesiącu? Obowiązki, praca zabierają Ci zbyt dużo czasu i nie starcza Ci go na samodoskonalenie?


[ dowiedz się więcej! ]


Metody i techniki szybkiego czytaniaPoznaj sprawdzone rady autora kilkunastu publikacji z dziedziny efektywnej nauki, szybkiego czytania oraz koncentracji.

* Jak zwiększyć szybkość czytania dwukrotnie w ciągu kilku minut?
* Jak nauczyć się czytać kilka (lub kilkanaście) razy szybciej w ciągu kilku tygodni?
* W jaki sposób czytać kilka książek dziennie i wyciągać z nich maksimum treści?


[ dowiedz się więcej ]


Szybka nauka - praktycznie ćwiczenia


93 specjalne ćwiczenia, dzięki którym nauka nie będzie sprawiać Ci problemów.

Jak często zastanawiasz się, o ile efektywniej możesz się uczyć? Jak często myślisz, by wykorzystując nowoczesne techniki szybkiej nauki spędzać mniej czasu nad książkami mając jednocześnie lepsze rezultaty?

Jeśli jeszcze nie wiesz na czym polega szybka nauka...[ dowiedz się więcej ]

Komentarze

One Response to “Piramida”

  1. Larry on Grudzień 5th, 2010 7:42 pm

    Hehe, dobre to ćwiczenie i dobrze mi poszło, ale tak sobie myślę, że jakby się pojawił wyraz „konstantynopolitanka”, to raczej miałbym problem:)

Leave a Reply