Warunki do nauki – świeże powietrze

kategoria: Warunki do nauki | 1 komentarz

Pozwól swojemu organizmowi oddychać. Pamiętaj o świeżym powietrzu. Tlen jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania mózgu. Jeżeli jest ciepło, możesz pracować przy otwartym oknie czy balkonie. Jeśli aura nie pozwala na ciągłą wentylację, otwieraj okno w czasie swoich przerw. Otwierając okno co godzinę na kilkanaście minut, zapewnisz swojemu organizmowi odpowiednią ilość tlenu.

Warto też w środku dnia wybrać się na krótki spacer albo chwilę pobawić się z psem na podwórku. Odpoczynek na świeżym powietrzu skutecznie regeneruje zdolność koncentracji.

Polecamy również lekturę tych poradników (na stronie znajdziesz również darmowe fragmenty)

Praktyczny Kurs Szybkiego Czytania

Jak dzięki kursowi szybkiego czytania szybciej zdobyć wiedzę potrzebną do osiągnięcia sukcesu?

Już niedługo możesz zacząć czytać dużo szybciej i dzięki temu zdobyć więcej wiedzy potrzebnej Ci do osiągnięcia sukcesu i zrealizowania swoich celów.

Chcesz się rozwijać, ale nie masz na to czasu? Potrzeba Ci jeszcze wiele wiedzy, aby spełnić swoje marzenia, a tymczasem nie masz kiedy nawet przeczytać jednej książki w miesiącu? Obowiązki, praca zabierają Ci zbyt dużo czasu i nie starcza Ci go na samodoskonalenie?


[ dowiedz się więcej! ]


Metody i techniki szybkiego czytaniaPoznaj sprawdzone rady autora kilkunastu publikacji z dziedziny efektywnej nauki, szybkiego czytania oraz koncentracji.

* Jak zwiększyć szybkość czytania dwukrotnie w ciągu kilku minut?
* Jak nauczyć się czytać kilka (lub kilkanaście) razy szybciej w ciągu kilku tygodni?
* W jaki sposób czytać kilka książek dziennie i wyciągać z nich maksimum treści?


[ dowiedz się więcej ]


Szybka nauka - praktycznie ćwiczenia


93 specjalne ćwiczenia, dzięki którym nauka nie będzie sprawiać Ci problemów.

Jak często zastanawiasz się, o ile efektywniej możesz się uczyć? Jak często myślisz, by wykorzystując nowoczesne techniki szybkiej nauki spędzać mniej czasu nad książkami mając jednocześnie lepsze rezultaty?

Jeśli jeszcze nie wiesz na czym polega szybka nauka...[ dowiedz się więcej ]

Komentarze

One Response to “Warunki do nauki – świeże powietrze”

  1. ada on Listopad 30th, 2010 6:35 pm

    Przy okazji dzięki takiemu spacerowi można się przekonać jaki zaduch w mieszkaniu jest. Często tak mam, że jak siedzę w domu, to mi nic nie przeszkadza w powietrzu – ale jak wrócę ze spaceru i wchodzę do pokoju, to aż nie mogę uwierzyć, że wcześniej zaduchu takiego nie czułam.

Leave a Reply